Viešbučiai ir žvaigždutės

Klasifikavimas – tai tam tikrų objektų suskirstymas pagal konkrečius kriterijus siekiant vieningo vertinimo. Kai diskusijų tema yra avia.lt viešbučiai, kalbant apie klasifikavimą, išskiriamos taip vadinamos žvaigždutės. Tačiau klasifikacija galioja tik konkrečioje šalyje ir yra orientuota į individualius atskiro regiono reikalavimus, todėl kalbėti apie viešbučių lyginimą platesniu mastu sudėtinga.

Visgi, atmetus tam tikrus ekonominius, technologinius, kultūrinius bei kitus skirtumus, pabandykime palyginti, ką mums žada viešbučiai, pažymėti skirtingu žvaigždučių skaičiumi.

1 (*)žvaigždutė.

Sutaupysite, tačiau gausite tik lovą tikrąja to žodžio prasme. Na, dar vonios kambarys ir tualetas, kuriais tikriausiai reikės dalintis su kitais viešbučio gyventojais.

2 (**)žvaigždutės.

Privaloma kavinė ar kita patalpa, kurioje galima pavalgyti. Galbūt turėsite atskirą vonią, tualetą. Interjeras paprastas, prabangos – nei kvapo. Tačiau jei atvykote susipažinti su šalimi, o ne sėdėti patalpoje – šios kategorijos viešbučiai yra neblogas pasirinkimas lyginant kainos bei kokybės santykį.

3 (***) žvaigždutės.

Tai – dažnas daugelio žmonių pasirinkimas. Galima džiaugtis nuosava vonia, tualetu, telefonu, televizoriumi. Galimybė įsigyti ir papildomas paslaugas. Aišku, didėjantis žvaigždučių skaičius įtakoja ir augančią aptarnaujančio personalo darbo kokybę.

4 (****)žvaigždutės.

Jei ketinate nemažai laiko praleisti viešbučio kambaryje, rinkitės šią kategorija: erdvesni kambariai, platus pramogų pasirinkimas, gausus patiekalų meniu ir panašiai.

5 (*****) žvaigždutės.

Jei galite finansiškai tai sau leisti bei norite karališko poilsio. Prabangios patalpos, maistas ir pramogos bet kokiam skoniui, nepriekaištingas aptarnavimas – 5 žvaigždutės tai garantuoja.

Tiesa, prie žvaigždutės dar gali puikuotis ir pliuso ženklas (+). Tai – įrodymas, jog viešbučiai tikrai nusipelnę įvertinimo ir pelnytai užima savo kategoriją.

Egzistuoja skirstymas ir į klases:

  1. Turistinė.

Pavadinimas beveik viską pasako – pasirinkimas tiems, kurie daugiausia laiko praleis keliaudami, o viešbutyje tik miegos. Rasite tik tai, kas būtina. Kai kuriose šalyse itin tvarkingi ir jaukūs, tačiau toli gražu ne visur.

  1. Pirmoji.

Prabangesnis kokybės, aptarnavimo, vietos bei kitomis prasmėmis.

  1. Prabangos.

Vėlgi – daug apibūdinimų nereikia, viskas slypi po žodžiu „prabanga“. Visko kur kas daugiau ir aukštesnė kokybė nei pirmosios klasės viešbučiuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.