Suknelės ir figūrų tipai

Artėjant vasarai, nenumaldomai artėja ir įvairios šventės, tokios kaip vestuvės, krikštynos, jubiliejus, giminės susitikimas ir pan. Joms reikalingi puošnūs drabužiai, o vienas geriausių būdų atrodyti įspūdingai – suknelė. Derinant įvairius aksesuarus bei kitas detales, ji gali pasitarnauti ne vienai progai, tačiau rinktis reikia atsakingai, ypač, jei perkate sukneles internetu. Pats geriausias vedlys, galintis padėti įsigyti tinkamiausią variantą – tai figūros tipai, pagal kuriuos renkantis sukneles, galėsite paslėpti savo trūkumus ir dailiai išryškinti privalumus.

 

Figūrų tipai

Kad galėtumėte ieškoti svajonių suknelės, paversiančios Jus vakaro karaliene, visų pirma turite išsiaiškinti, koks Jūsų figūros tipas. Jei Jūsų kūnas itin proporcingas bei pasižymite iškilia krūtine, ryškiais klubais ir užpakaliuku, Jūsų figūros tipas – smėlio laikrodis. Jei Jūsų klubai kiek platesni ir išraiškingi, liemuo ryškus, tačiau krūtinė nedidelė, o pečiai smulkūs – esate kriaušė. Pieštuko figūrai būdinga nedidelė krūtinė, siauri pečiai bei klubai, plonos rankos, kojos. Na, o jei turite apvalius pečius, kiek atsikišusį pilvuką ir mažiau pastebimą taliją – Jums priklausantis figūros tipas yra obuolys.

Suknelės smėlio laikrodžio figūrai

Kadangi tai itin moteriškas figūros tipas, turintis lygias proporcijas, sau galite priderinti daugelį suknelių. Patartina rinktis sukneles, kurios pabrėš Jūsų liemens liniją – tai būtų undinėlės tipo, aptemptos, apjuostos diržu ar jo imitacijomis. Tokios figūros savininkės gali drąsiai rinktis sukneles atvirais pečiais, su iškirptėmis, tačiau reikėtų vengti plačių, palaidų rankovių, pernelyg didelių klosčių ar lengvai krentančių, graikiško tipo suknelių, nes jos paslėps pačius didžiausius privalumus, kurie turi būti išryškinti.

Kas tinka kriaušei?

Turinčioms kriaušės figūrą, rekomenduotina stengtis kuo labiau išryškinti viršutinę kūno dalį. Tam padės suknelės su V formos iškirpte, A silueto vakarinės suknelės. Venkite pūstų klosčių apatinėje kūno dalyje ir smulkių petnešėlių, kurios suteiks neproporcingumo įvaizdį, nes išryškins Jūsų siaurokus pečius bei platėjančią apatinę dalį.

Suknelės „pieštukėms“

Šio figūros tipo atstovės turi pakankamai vyrišką, mažiau išraiškingą figūrą, tačiau ją pabrėžti galima dėvint nuo liemens platėjančias, pūstas sukneles ar renkantis gilias iškirptes. Turinčios ilgas ir dailias kojas, jas pabrėžtų dėvėdamos trumpas sukneles. Nepatartina rinktis per daug aptemptų ar tiesaus silueto suknelių, kurios išryškins Jūsų lieknumą bei berniukišką figūrą.

Obuolys

Šio figūros tipo savininkės, besirinkdamos sukneles internetu, privalo atkreipti dėmesį į atspalvį: jis turėtų būti švelnus, vienspalvis. Geriausi suknelių modeliai – tiesaus kirpimo, aštrių linijų. Būtina vizualiai pabrėžti liemenį, kuris neryškus, o tam padės dviejų dalių arba kiek pūsta, platėjanti suknelė. Nepatartina rinktis pernelyg plačias, laisvas sukneles, kurios Jus pavers beformėmis, taip pat reikėtų atsisakyti įvairių akcentų viršutinėje kūno dalyje, jie tik dar labiau atkreips dėmesį į jau ir taip iškilią krūtinę. Taip pat netiks labai aptemptos suknelės siauromis petnešėlėmis ar visai be jų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.