Stogo dangos, jų spalvos ir dizainas

Stogo virš galvos visiems mums reikia. Stogo dangos pasirinkimas tai atsakingas sprendimas. Stogas turi būti tvirtas ir saugus, o kartu gražus ir patrauklus akiai. Rinka yra perpildyta pasirinkimais ir pasiūla, todėl kokią stogo dangą pasirinkti tampa tikras galvosūkis.

Renkantis stogo dangą reikia žinoti ne tik kokios spalvos ar dizaino norėtume, tačiau taip pat ir kokia bus stogo forma.

Pavyzdžiui, jei nusprendėte, kad norėtume plokščio stogo. Tokio stogo pasirinkimo privalumas, kad jo konstrukcija visiškai nesudėtinga, o kartu namo viduje išsaugo daugiau erdvės. Tai reiškia, kad stogas nebus su jokiais nors išlinkimais ar išraitymais, o palėpė taps normaliu kambariu. Nebereikės vaikščioti susilenkus, o kambarį bus galima įsirengti taip, kaip norite. Iš išorės namas atrodys gražiai, tvarkingai bei originaliai. Aišku tokiam įspūdžiui sudaryti reikia atsakingai pasirinkti ir stogų dangos spalvą. Tačiau, jeigu neturite skonio ar supratimo apie dizainą, plokščias namo stogas būtų protingiausias pasirinkimas, nes stogo dangos iš šono nėra aiškiai matomos.

Jeigu norite pasirinkti vienšlaičio stogo formą, stogo dangos yra labiau pastebimos. Tokiam sprendimui reikia ir architektinių brėžinių. Tačiau žmonėms, kurie mėgsta būtų originalūs gali pasirinkti tarp dvišlaičių stogų vienšlaičius. Šie stogai užtvirtina didesnę palėpės erdvę. Palėpė būna erdvi, galima naudoti kaip kambarį. Tačiau daugiau dėmesio reiktų atkreipti į stogų dangos pasirinkimą. Stogo danga yra matoma iš lauko pusės, todėl svarbu išlaikyti jos estetinį grožį. Tai nėra lengva, nors tokiu būdu galima paversti namą žymiai spalvingesnį. Rinkoje stogų dangų spalvų yra įvairių ir pagal kiekvieno skonį.

Dar viena stogų rūšis – arkiniai stogai. Šie stogai taip pat suteikia galimybę turėti didesnę palėpę negu būtų su šlaitiniais stogais. Tokio stogo pasirinkimas būtų protingas statant nedidelį namą, kuriame siekiama kuo daugiau visko sutalpinti. Tačiau renkantis tokį stogą yra svarbu tinkamai pasirinkti stogo dangą, nes ji bus matoma iš visų pusių. Geriausias pasirinkimas – plieninės stogų dangos.

Nepamirškite, kad pasirinkus stogo dangą, turite priderinti ir priedus. Nuo stogo tipo priklauso kokių stoglangių ir lietvamzdžių jums reikia. Tačiau geriausia būtų, jeigu darbą atliktų profesionalai, kurie išmano savo darbą. Tada galėsite būti garantuoti, kad pastato stogas atrodys ne tik gražiai, bet bus ilgaamžis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.