Šiltinimas poliuretanu – geriausias pasirinkimas rinkoje

Namų apšiltinimo klausimas visada buvo gan aiškus. Čia pasirinkimas paprastas – putplastis arba stiklo vata, na o vėliau tenka atrasti tik meistrus, kurie šiuos darbus atliks už jus. Šios šiltinimo medžiagos buvo naudojamos tiek stogo, namo išorės šiltinimui, tiek vidaus sienų izoliacijai. Regis, šie pasirinkimai pakankamai geri, tačiau tikrai ne kiekvienas vartotojas, kuris juos pasirinko, gali tai patvirtinti. Daugelis namų savininkų skundžiasi, jog namai nėra pakankamai izoliuoti ir šaltis lengvai patenka į patalpas. Negana to, per plyšius išeina namuose sukuriama šiluma, o viso to pasekoje pečius turi kūrenti dar daugiau. Kuo daugiau kūrename – tuo daugiau mokame ir tai tikrai nėra efektyvus namų išlaikymas bei šildymas. Kaip galima viso to išvengti? Pasirinkimų gali būti daug, tačiau mes rekomenduojame viską keisti iš esmės. Anksčiau minėti šiltinimo būdai jau nėra pakankamai efektyvūs ir neatitinka aukščiausių kokybės standartų, į kuriuos orientuojasi vartotojas. Vietoje to turėtų būti naudojamas siltinimas poliuretanu, kuris be jokios abejonės bus daug efektyvesnis ir ekonomiškesnis sprendimas.

Žinoma, tikrai ne kiekvienas žmogus žino, kas tai per šiltinimo sistema, tad ją aptarkime plačiau. Pagrindinis dalykas, kuo išsiskiria siltinimas poliuretano putomis – slėginė sistema. B9ūtent jos pagalba yra purškiamos putos, kurios sugeba užpildyti net ir menkiausius tarpus, kurių plika akimi pamatyti tiesiog neįmanoma. Taip pat būtina pastebėti, jog šios putos pasižymi ypatinga varža. Net ir plonas jų sluoksnis gerokai labiau apšiltina namus, na o tai juk ir yra svarbiausia vartotojui. Jei manote, jog naudodami stiklo vatą ar putplastį galite pasiekti tokius pat rezultatus – labai klystate. Šios technologijos yra atgyvenę ir rinkoje galime rasti gerokai jums palankesnių pasirinkimų. Nemanykite, jog poliuretanas jums kainuos beprotiškus pinigus ir tai tik dar viena paslauga, be kurios galite kuo puikiausiai apsieiti. Taip, ji nėra būtina, tačiau jei norite gyventi sandariuose, šiltuose ir ekonomiškuose namuose, tai vienintelis pasirinkimas, kuris gali užtikrinti visus šiuos aspektus.

Smagu, jog atsirandančios naujos technologijos gali suteikti naujas galimybes, apie kurias anksčiau galėjome tik pasvajoti. Mūsų rekomenduojamas namų šiltinimo būdas yra ypatingas, nes leidžia greitai ir efektyviai pasiekti norimus rezultatus, na o taip pat išsiskiria šilumos varža, kuri svarbi kiekvienam iš mūsų. Jie statotės ar rekonstruojate seną namą, kuriame gan žemos lubos, greičiausiai norite, jog po šiltinimo patalpos aukštis kuo mažiau pasikeistų, tiesa? Visgi, su putplasčiu ar stiklo vata tai neįmanoma. Jei rinksitės poliuretaną, galite sutaupyti išties daug namų erdvės, tad tai bet kokiu atveju išeis į naudą visiems mums. Jei ieškote meistrų, domitės statybomis ir įvairiais jų etapais, skatiname daugiau dėmesio skirti būtent šiltinimui, nes tai dalykas, kuris jūsų gyvenimo kokybei ateityje turės be galo daug reikšmės.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.