Pinigai apyvartinėms lėšoms – kaip jas gauti?

Pastovios kovos su jūsų įmonės skolininkais yra tikras košmaras, galintis pražudyti jūsų verslą. Su šiais nepatogumais susiduria kiekvienas nepatyręs verslininkas, kurį šį situacija gali lengvai demoralizuoti ir sužlugdyti įmonę, kuriai trūksta apyvartinių lėšų. Neigiama skolininkų įtaka trukdo įmonei stabiliai, sistemingai plėstis, nes be trūkstamos apyvartos paslaugų tiekimas yra praktiškai neįmanomas. Jei jums teko pabuvoti tokioje padėtyje arba ketinate pradėti savo pirmąjį verslą, jums ko gero kilo klausimas: kaip gauti apyvartinių lėšų, kai jų labiausiai trūksta?

Kiekvienai įmonei mokėjimų atidėjimas yra be galo naudingas. Šios paslaugos dėka galite vykdyti didesnius užsakymus, sukurti daug patogesnes aplinkybes klientams ir nušluostyti nosį konkurentams. Deja, nors mokėjimų atidėjimas yra be galo patogus, jis taip pat gali būti nepaprastai pavojingas. Jei šių veiksmų imasi dar nespėjusios įsitvirtinti įmonės, per ilgi pinigų grąžinimo terminai gali sukurti didelį apyvartinių lėšų trūkumą, o tai gali sustabdyti verslo augimą ar net visiškai jį sužlugdyti. Jeigu norite ir toliau džiuginti klientus mokėjimų atidėjimu, tačiau bijote kovoti su įmonės skolininkais, faktoringas yra jūsų geriausia išeitis. Ši paslauga leidžia jūsų verslui iš karto gauti reikiamus pinigus, o kliento terminuotą mokėjimą perduoda faktoringo įmonei. Šios paslaugos dėka ne tik galėsite daug lanksčiau ir laisviau dirbti, bet ir užtikrinti stabilesnį įmonės progresą. Faktoringo paslaugas tiekianti įmonė „First finance“ padeda daugybei jaunų verslų susidoroti su įmonės skolininkais ir sparčiai plėsti savo verslą. Skolų apyvartumo dėka daug lengviau kaupiasi apyvartinis kapitalas, todėl įmonė be jokio vargo vykdo įsipareigojimus ir tobulėja. „First finance“ sukuria klientams puikias sąlygas, todėl galėsite rūpintis ne tik sąskaitų administravimu, bet ir klientų skolų apskaita bei finansavimo trūkumais. Faktoringas visiškai pašalina skolų riziką, todėl verslai gali daug greičiau plėstis. Pasinaudojus šiomis paslaugomis jums daugiau nereiks bijoti mokėjimų atidėjimo neigiamų savybių. Su faktoringo pagalba jūsų įmonė galės daug lengviau dirbti su dideliais klientais, įtakojančiais įmonės augimo greitį. . Sąskaitų finansavimo nauda nuolat naudojasi įvairiausi tiekėjai ir gamintojai, kuriems pastoviai tenka susidurti su ilgais pinigų grąžinimo terminais.

Tačiau ne kiekviena jauna įmonė gali pažaboti faktoringo galią. Jei jus visai neseniai įkūrėte savo naująjį verslą, bet verslas plinta per lėtai, greičiausiai tai – ne skolininkų, bet lėšų trūkumo priežastis. Paskola apyvartinėms lėšoms gauti paspartins jūsų įmonės augimą ir padės pagaliau išsikelti rinkoje. Paskolų be įkeitimo dėka sugebėsite pralenkti konkurentus, efektyviai vykdyti paslaugas ir užtikrinti greitą įmonės augimą. Verslo finansavimo įmonė „First finance“ suteikia reikiamas paslaugas vos per vieną dieną. Jei jūsų verslui trūksta apyvartinių lėšų, faktoringas bei verslo augimo skirtos paskolos padės jums įveikti skolininkus ir atsistoti ant kojų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.