Namų gamybos plaukų kaukės – biudžetinis variantas turėti stiprius ir sveikus plaukus

Manau, kiekvienas sutiks, jog gražūs, stiprūs ir žvilgantys moters plaukai – kiekvienos moters puošmena. Tačiau šiais laikais plaukų priežiūros priemonės kainuoja sąlyginai didelius pinigus, todėl ne kiekviena iš mūsų gali tai sau leist. Būtent tokiais momentais į pagalbą ateina plaukų kaukės iš natūralių, namuose esančių priemonių – jos ne tik savo funkcionalumu nenusileidžia pirktinei plaukų kaukei, bet ir jų sudėtyje rasime tik natūralius ir patikrintus ingredientus. Pateikiame sąrašą veikliųjų medžiagų, kurios privalo įeitį į jūsų gaminamų plaukų kaukių sudėtį:
1. Kokosų aliejus

Kokosų aliejus – tai puikiai plaukus maitinantis ir kondicionuojantis natūralus ingredientas, kurio sudėtyje yra vidutinės grandinės riebiosios rūgštys ir lauro rūgštis. Šios rūgštys, įsiskverbdamos į plaukus, padidina jų apimtį, maitina plaukus mineralais ir vitaminais. Kokosų aliejus – tai fantastiškas kondicionierius visų tipų plaukams.

  1. Argano aliejus

Argano aliejuje gausu vitamino E, kuris labai teigiamai veikia mūsų plaukus – jis skatina plaukų augimą, veikia kaip puikus antioksidantas, pamaitina plaukų ląsteles. Taip pat argano aliejus pasižymi drėkinančiu efektu, padeda atsikratyti pleiskanų, stiprina ir gydo pažeistus plaukus.

  1. Medus

Medus – puiki priemonė plaukų priežiūrai. Naudinga yra ir tai, jog šį ingredientą rasite beveik kiekvienoje virtuvėje. Plaukų kaukės su medumi suteikia plaukams blizgesio ir daro juos šilkinius. Medus padeda nuo plaukų slinkimo, padeda stiprinti plaukus, padeda išlaikyti ryškią plaukų spalvą.

  1. Avokadai

Avokadų kaukės puikiai atstato pažeistus plaukus, suteikia jiems gyvybės. Avokadai suaktyvina plauko folikulą ir skatina plaukų augimą, nes joje gausu riebiųjų rūgščių ir vitaminų E ir B. Taip pat ši kaukė puikiai tiks toms, kurių plaukai – išsausėję, nes avokadų kaukė puikiai drėkina plaukus.

  1. Žalioji arbata

Žaliojoje arbatoje gausų antioksidantų, vitaminų ir mineralų. Žaliojoje arbatoje daug vitamino B, polifenolio ir amino rūgščių. Puikaus efekto plaukų kaukei, kuri atstatys jūsų pažeistus plaukus, pasigaminti, sumaišykite žaliąją arbatą su ricinos aliejumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.