Kaip turi atrodyti tradiciniai vestuviniai žiedai?

Vestuves galima būtų pavadinti labai simboline švente. Tiek pati šventė yra meilės simbolis, tiek jos metu naudojamos smulkmenos sukuria tam tikrą atmosferą. Jaunosios suknelė dažniausiai balta, o tai simbolizuoja nekaltumą. Vestuviniai žiedai dažniausiai gaminami iš aukso – tai atspindi santuokos tvirtumą. O dar ir gėlės, konkretūs atspalviai, pirmasis šokis ir kitos smulkmenos, kurios ir sukuria tą stebuklingą nuotaiką.

Vestuviniai žiedai dažniausiai viena iš tų „smulkmenų“, kuriai yra skiriama yra daug dėmesio. Paprasčiausiai, jie ne tik simbolizuoja tvirtumą ir meilę, tačiau ir susirišimą, sprendimą visą gyvenimą būti kartu. Nors labai intensyviai keičiasi vestuvių mados – žiedai kinta labai mažai. Paprasčiausiai, tai simbolis, kuris toks svarbus vestuvių metu, kaip ir meilė santuokos metu.

  1. Tradiciniai vestuviniai žiedai dažniausiai gaminami iš aukso. Būtent iš geltono aukso, kadangi šiuo metu labai plinta baltas auksas. Paprasčiausiai sakoma, kad geltonas auksas labiau tinka jau vyresnio amžiaus asmenims. Tarsi šį brangųjį metalą reikia užsitarnauti. Na, aišku tai, kad jeigu norite klasikinio pasirinkimo – tokiu atveju vestuviniai žiedai turėtų būti auksiniai.
  2. Anksčiau buvo populiarūs labai paprasti žiedai, kurie dažniausiai neturėjo jokios akutės. Minimalizmas sugrįžo ir šiuo metu. Tiesa, populiaru ant žiedo graviruoti kokius nors žodžius. Dažniausiai pasirenkami jaunųjų vardai arba vardų pirmosios raidės.
  3. Tradiciniai vestuviniai žiedai turėtų būti dėvimi visą gyvenimą. Bent jau taip yra rekomenduojama, taigi, siūlome pasirinkti kuo paprastesnius ir kasdieninių darbų atlikti netrukdančius žiedus.

Tradiciniai vestuviniai žiedai parduodami tiek realiose prekybos vietose, tiek internetu. Prieš nuvertindami internetines parduotuves – rekomenduojame būtent jose ir pirkti produkciją, kadangi dažniausiai ten egzistuoja platesnė pasiūla. Juolab, labai patogu, kai vienu metu galima dairytis keliuose skirtinguose salonuose.

Kiekviena pora nusipelnė nuostabios vestuvių šventės. Ne visi mėgstame būti dėmesio centre, tačiau dažniausiai net ir didžiausi intravertai vestuvių metu pasileidžia plaukus. Taigi, leiskite sau džiaugtis nuostabia švente, kuri vėliau ilgus metus alsuos prisimintais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.