Kaip rasti tinkamą skrydį ir sutaupyti?

Kelionės yra vienas brangiausių tačiau svarbiausių gyvenimo malonumų. Pažindami pasaulį mes pailsime nuo kasdienės varginančios rutinos ir grįžtame į pasaulį kupini naujų jėgų ir įkvėpimo. Nors keliauti lėktuvu nėra pigiausias malonumas, gerai paieškoję, pasidomėję avialinijų pasiūlymais ir būdai apsukrūs galime rasti pigų skrydį. Tačiau ką reikia žinoti, kad tai tinkamai padaryti?

Labai svarbus faktorius yra kelionės data. Tokie tinklapiai kaip „Skyscanner“ leidžia paieškoje išsirinkti norimą kelionės mėnesį arba paieškos sistemoje nustatyti kad būtų rodomas pigiausių skrydžių mėnesis. Svetainėje „Momondo“ pasirinkę konkrečią datą galite pamatyti viso mėnesio kainas. Manoma, kad pigiausia yra skristi antradienį, o savaitės pradžioje, penktadienį ir šeštadienį kainos yra kur kas didesnės. Išsirinkti, kada geriausia pirkti bilietą yra sunku, tačiau jei perkate sezoninius bilietus, pasirūpinkite jais bent tris mėnesius prieš kelionę, o kitais atvejais prieš du. Jei planuojate kelionę daug vėliau ir turite laiko, skrydžio už prieinamą kainą galite pradėti ieškoti prieš 10 mėnesių. Tikrinkite kainas kuo dažniau ir kai kaina pagaliau nukris iki jums palankios – nedvejokite ir įsigykite bilietą.

Toks dalykas, kaip objektyvios skrydžių kainos neegzistuoja. Dažnai sakoma, kad oro linijos savo bilietų kainas paskelbia likus 330 dienų iki kelionės, o tada kainos pradeda kilti su paklausa. Tai nėra visada tiesa. Avialinijos mėgsti pamanipuliuoti kainomis, tačiau pasinaudojus keliomis labai paprastomis gudrybės galima be vargo jų išvengti. Tikriausiai ieškodami pigaus bilieto pastebėjote, kaip jums naršant internete, skrydžių kainos kyla vos į jas bežiūrint. Taip yra padaryta tam, kad klientai manytų, jog bilietai brangsta ir reikia pirkti kuo greičiau. Tokios apgaulės galite išvengti pasinaudoję savo naršyklės „inkognito“ režimu arba pratrindami kompiuterio slapukus (Angl. Cookies).

Kaina taip pat gali skirtis nuo jūsų geografinės padeties. Kaina gali būti kitokia dėl manipuliavimo, valiutų kurso pakitimų bei jungiamųjų skrydžių taisyklių. Jei skrydžių kainos jums nuolat atrodo per didelės, galite pabandyti pakeisti savo kompiuterio IP adresą, pasinaudoję tokiais naršyklės priedais kaip „Zen Mate“ arba programa „Tor“. Jei atrodys, kad perkate bilietą užsienyje, kaina gali būti patrauklesnė arba atvirkščiai.

Tikriausiai geriausias būdas rasti pigų skrydį yra laukti išpardavimo arba nenurodyti savo kelionės tikslo. Nurodę iš kur skrendate pamatysite visokiausių vietų ir kainų žemėlapį. Tokiose tinklapiuose kaip „Skyscanner“ bei „Momondo“ galite nustatyti kelionės kainos ribas, o gautus rezultatus rūšiuoti pagal kelionės tipą

Taip pat gerai žinomas, tačiau daug sėkmės reikalaujantis būdas yra ieškoti paskutinės minutės skrydžio. Panaršę paskutinės minutės interneto puslapiuose, tokiuose kaip https://avia.lt/pigus-skrydziai/ , galite netikėtai aptikti labai pigų skrydį. Nors šis būdas retai būna veiksmingas, bet pasisekus galite skristi už labai mažą kainą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.