Kaip pirkti kvepalus?

Kiekvienas žmogus nori kvepėti skaniai, tačiau toks jau tas mūsų natūralus kvapas, kad nesinaudojus kvepalais – nieko ypatingo neišgausime, kad ir kiek besiprastumėte. Varle puslapyje yra nemažai skirtingų kvepalų pasirinkimų, kurie drąsiai galėtų būti rūšiuojami pagal kainą, firmą, kvapą ir panašiai. Tačiau toli gražu ne kiekvienas moki rasti jam tinkančiu kvepalus. Verta paminėti, jog įprastai pirmą kartą konkretūs kvepalai yra perkami realiose parduotuvėse, o tik paskui žinant ko jums reikia – ieškokite tikrose.

 

  1. Kvepintis, norint sužinoti, koks tikrasis kvepalų kvapas reikia ant rankos riešo, kadangi daugiausia per ten sklinda šiluma, taigi, galėsite pajusti tikrą aromatą, koks tik bus kurį laiką pabuvus su kvepalais. Kai kurie renkasi kvepalus uostydami nuo specialių lapelių, kurių būna padėti parduotuvėse, tačiau dažniausiai ant žmogaus kūno kvapas būna visiškai kitoks. Tai tik vienas iš galimų variantų.
  2. Vienu metu negalima uostyti daug skirtingų kvapų. Dažniausiai po kelių skirtingų buteliukų mūsų uoslė kiek sutrinka, tad vėliau bežiūrint paprasčiausiai nebe suprasite, koks yra tikras kvepalų kvapas. Jei po kelių skirtingų variantų dar nebūsite radęs savo – toliau ieškoti jau ir nebe verta.
  3. Kadangi skiriasi kvepalų kaina, kartais būna labai galai leisti didelę pinigų sumą kvepalams. Aišku, kokybiški jums kur kas ilgiau tarnaus, tad jau gera vienalaikė investicija ir vėliau ilgas jų naudojimas.
  4. Paprastai kvepalus reikia purkšti ant žmogaus, o ne drabužių, kaip daro daugelis. Žinoma, drabužiuose kvapas išliks kur kas ilgiau, tačiau tik ant odos atsiskleis tikrasis aromatas.
  5. Purkšti reikia tose vietose, kur daugiausia skinda šiluma: kaklo srities, riešų ir panašiai. Tose vietose kvapai išliks ilgiau ir bus intensyvesni.
  6. Nieko nėra blogiau kaip labai daug kvepalų naudojantis asmuo. Tai turi būti daroma saikingai. Dažnai po daugelio purškimų asmuo nebe jaučia savo kvapo. Patikėkite, tačiau jį puikiai jaučia kiti.

 

Varle teikia platų kvepalų pasirinkimą. Įvertinkite tai ir pasinaudokite teikiamomis galimybėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.