Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Svetainė – tai vieta, kurioje praleidžiame nemažą dalį laisvo laiko. Tai dažnai svečių aplankoma bei poilsio vieta, todėl svetainė turi būti labai jauki ir patogi. Tai kambarys į kurį kviečiame svečius, todėl jis turi būti įspūdingas. Didžiąją dalį svetainės baldų užima minkšti baldai kaip foteliai, minkštasuoliai, sofos, tačiau mažai žmonių žino, kad korpusiniai baldai kaip komodos bei sekcijas labiausiai pritraukia lankytojų dėmesį. Taigi kaip išsirinkti tinkamiausius baldus puikiai svetainei?

Prieš perkant naujus baldus reikia gerai išmatuoti patalpas ir nuspręsti kiek baldai užims vietos. Naujieji baldai turi neapsunkinti judėjimo ir neapkrauti kambario. Išmatavę svetainę galėsite nuspręsti kokio dydžio baldų jums reikės ir tada nuvykę į baldų saloną arba elektroninę parduotuvę galėsite įvertinti jums patinkančių baldų išvaizdą bei dydį. Interjero dizainerių manymu, svetainės korpusiniai, kurie užima nedaugiau nei dvi trečiąsias sienos ilgio yra geriausias pasirinkimas.

Kad svetainė atrodytų puikiai, nuspręskite, koks bus kambario ir baldų stilius. Sujungus į vieną visumą visokiausio stiliaus baldus svetainė atrodys neskoningai, todėl jei interjerą kuriate be profesionalios pagalbos, nuspręskite kokio interjero norite ir išlaikykite harmoningą svetainės stilių. Kambaryje turi dominuoti ne daugiau nei 3 spalvos. Daugiau spalvų sukurs kičą. Tačiau tai nereiškia, kad negalite kambario pagyvinti nuotraukomis, paveikslu ar ryškiaspalvėmis pagalvėlėmis. Tiesiog visa tai neturėtų kontrastuoti su pagrindinėmis kambario spalvomis. Galiausiai, nepersistenkite su detalėmis: daug detalių apsunkins jūsų svetainę.

Prieš įsigyjant gerus svetainės baldus gerai pamastykite, ką turės talpinti jūsų naujieji korpusiniai baldai. Šiais laikais dažniausi svetainės baldai tai komoda, kelios pakabinamos spintelės arba indaujos ir prie jų derantis televizoriaus staliukas. Tačiau viskas priklauso nuo to, ką ketinate talpinti į baldus. Gerai tai apmasčius išsirinkti baldus bus kur kas lengviau.

Nepamirškite, kad prieš renkantis baldus reikia gerokai apsvarstyti savo finansines galimybes kad nuspręsti, kiek išleisite savo naujiesiems baldams. Pagaminti didesnius, talpius baldus kainuos brangiau. Jeigu rinksitės kokybiškas, baldų gamybas skirtas medžiagas, pavyzdžiui faneruotas plokštes, natūralaus medžio masyvą ar laminuotą medžio drožlių plokštę, baldai bus gerokai brangesni. Jeigu tokie baldai jums ne pagal kišenę, galite įsigyti baldų internetu, kurie bus pigesni, tačiau labai kokybiški ir patvarūs, o pasirinkimas platesnis. Jei daug dėmesio skirsite šiems klausimams, tada gerai suplanuosite savo svetainę ir be vargo išrinksite tinkamus baldus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.