Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Svetainė – tai tokia patalpa, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko savo namuose. Joje mes bendraujame su namiškiais, poilsiaujame arba priimame ilgau lauktus svečius. Kiekvienas namų šeimininkas nori, kad jos svetainė ne tik atitiktų jo poreikius, tačiau taip pat ir atrodytų nepriekaištingai svečių akivaizdoje. Jei norime, kad mus aplankę žmones jaustųsi kaip namuose, turime ne tik juos šiltai priimti, bet ir apsupti gerais, patogiais ir kokybiškais baldais. Šiuolaikinėse svetainėse daugiausiai vietos užims minkštieji baldai, kad susodintumėme savo svečius ir galėtumėme isipatoginti. Dažnai tam skiriame labai daug dėmesio, o apie kitus svetainės baldus – komodas, spinteles, sekcijas ir kitus korpusinius baldus mes visiškai pamirštame, nors jie labai atkreipia lankytojų dėmesį. Bet kai šiais laikais pasirinkimas yra toks didelis, ką reikia žinoti, kad teisingai išsirinkti svetainės baldus?

Perkant naujus baldus, labai svarbus yra pasiruošimas. Prieš perkant naujus baldus jūs jau privalote žinoti, kiek norite užimti vietos. Tai padarę sugebėsite tinkamai išdėstyti baldus, kad jie būtų lengvai prieinami, bet ir tuo pačiu leistų mums lengvai judėti. Gerai išmatuokite savo patalpą bei jums patinkančius baldus. Taip žinosite, ar jūsų trokštami svetainės baldai tinka kambariui ir nėra per maži ar per dideli. Jeigu neįsivaizduojate, kaip įrengti gražią svetainę, pasitarkite su specialistais bei interjero dizaineriais, bet populiariausias ir visiems tinkamas pasirinkimas – tai ne daugiau kaip du trečdalius sienos užimantys korpusiniai svetainės baldai – spintelės, indaujos, televizoriaus staliukas.

Pasistenkite laikytis vientiso, skoningo svetainės stiliaus. Jei naudosite daug tokių pačių stilių, niekaip nesukursite patrauklios svetainei. Įrengti gražų kambarį panaudojus kelis stilius yra labai sunku. Tai ne visada pavyksta net profesionalams, kuriems tenka ilgai eksperimentuoti tik tam, kad pavyktų įvykdyti klientų užgaidas. Dėl to, jeigu kuriate svetainę be dizainerių pagalbos, apsispręskite, kokio stiliaus siekiate palaikykite vienodą, harmoningą  stilių.

Puikūs svetainės baldai privalo būti funkcionalūs. Tai labai priklauso nuo jūsų poreikių ir norų. Gerai atsižvelkite į tai, ką ketinate talpinti savo balduose. Seniau baldai tarnaudavo tarsi sandėliai ir užimdavo labai daug vietos. Užkraudami baldus visiškai nereikalingais daiktais, žmonės prikaupdavo visokiausio šlamšto, o naudodami tokius milžiniškus svetainės baldus išsiurbė iš kambario visą jaukumą. Dabar pati populiariausia svetainės baldų dalis yra televizoriaus staliukas. Nepamirškite, kad tokių baldų nepakanka ir kambarys atrodys niekam tikusiai, jei nesuteiksite jam taip reikiamos gyvybės.

Išsirinkti tinkamus svetainės baldus yra kur kas lengvesnė užduotis, nei atrodo. Svarbiausią, į ką turime atkreipti dėmesį, tai tinkamas baldų pasirinkimas atsižvelgiant į erdvę, unikalus, bet vientisas stilius, suteikiantis klasiškumo ir elegancijos bei keletas patogių, minkštų baldų, leidžiančių svečiams bei namiškiams atsipalaiduoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.