Kaip atnaujinti kambario interjerą be didelių investicijų?

Namai yra be jokio abejonės ta erdvė, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko. Būtent dėl šios priežasties ir siekiame sukurti jaukią, ramią ir mūsų asmenybė atspindinčią aplinką. Kurti namų interjerą nėra paprasta, na o su laiku visi sprendimai regis pasensta arba tiesiog nusibosta. Tokioje situacijose savaime suprantama, jog norisi atsinaujinti, tačiau remontas ar nauji baldai jums gali kainuoti milžiniškus pinigus. Net ir toršerai prabangiame salone gali viršyti jūsų biudžeto galimybes, tad susidaro įspūdis, jog teks atsisakyti idėjų bei noro keistis. Ne! Neskubėkite atsisakyti šios minties! Galimybių atsinaujinti ir neišleisti krūvos pinigų tikrai yra, tiesiog galbūt apie jas nė nesusimąstėte. Jos turks ilgiau? Galbūt reikės imtis vieno ar kito “pasidaryk pats” projekto? Taip, tačiau nuo to kūrybinis procesas taps tik dar įdomesnis. Taigi, štai keli patarimai bei idėjos, kurie jums pravers.

Atnaujinkite šviestuvus. Skamba lyg milžiniška investicija? Tikrai ne. Jei namuose yra keli toršerai, galite sukeisti jų gautus, o galbūt nupirkti naujus. Pirkdami tik detales išleisite mažiau, na o šviestuvas atrodys visiškai naujas. Šviestuvai namams suteikia be galo daug išskirtinumo, tad tai vienas iš geriausių būdų atnaujinti erdves.

Svajojate apie naują minkštų baldų komplektą? Tai ko ne visų metų investicija, kuriai pasiryžti ne visada yra galimybės. Visgi, atnaujinti svetainę galima gan paprastai. Ant esamos sofos galite nerūpestingai padėti gražų naują pledą, o taip pat ją papuošti naujomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Greičiausiai ir patys pastebėjote, jog didelė dalis interjero studijų dekoruoja gausiu pagalvėlių skaičiumi, na o dėl to įžiūrėti koks sofos gobelenas praktiškai neįmanoma. Tai ir bus jūsų šansas atsinaujinti ir neišleisti viso atlyginimo, o gal et ir daugiau.

Dar vienas dalykas, kuris greitai pakeičia erdves – kilimai. Žinoma, tai nėra pigiausias dalykas, ypač jei ieškote grožio ir kokybės, tačiau kilimas namuose yra visada naudingas. Pripažinkime, jog plytelės šaltuoju metų laiku nėra pats maloniausias pagrindas vaikščioti, na o kilimas gali visa tai išspręsti.

Na ir galiausiai – išpildykite namų sienas. Jei jos tuščios, pakabinkite jums svarbiausias nuotraukas ar paveikslus, na o jau esančius rėmelius pakeiskite naujais. Jei nesate pasiryžę investuoti – visada galite imtis projekto patys ir juos tiesiog perdažyti. Tai greita, pigu ir išties efektyvu. Internete greitai rasite tūkstančius idėjų kaip senus daiktus prikelti naujam gyvenimui ir jais papuošti namus. Tikėkimės tai padės jums suprasti, jog namų jaukumas, grožis ir panašūs dalykai ne visada susiję su tuo, kiek pinigų galite išleisti. Daug svarbiau gebėjimas derinti spalvas, tekstūras ir detales, kurios ir sukuria visą namų bendrą vaizdą. Taigi, pasinaudokite mūsų atarimais ir galbūt atrasite jums priimtiną būdą, kaip atnaujinti savo namus mažiausiomis sąnaudomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.