Ką privalu turėti išvažiavus pasivažinėti?

Naujagimio priežiūrą reikalauja ne tik labai daug laiko, tačiau ir pinigų. Tiesą sakant, šie du veiksniai labai glaudžiai sąlygoja. Jei turite užtektinai pinigų – galėsite pasirūpinti priemonėmis, kurios padės vaiko auginimui. Vienas iš tokių daiktų yra saugūs vežimėliai. Vaikai dažniausiai labai lengvai išmiega, kuomet juos ramiai vežiojate, tarkime, parke. Tai labai geras raminimo būdas. Tačiau keliaujant kiek tolėliau, būtina su savimi turėti tam tikrus daiktus, kurie užtikrins, kad nei jūs, nei jūsų mažylis nesijaus nemaloniai.

  • Kad ir kokį mažą atstumą eitumėte, būtinai įsidėkite vystyklų, pampersų. Bene kiekvienas vežimėlis turi po pritaisytą krepšį. Jeigu jusiškiame nėra, tuomet pasiimkite didelę tašę, arba dar geriau kuprinę ir joje susidėkite visus pervystymui reikalingus daiktus. Nepamirškite, jog būtini turite turėti drėgnų servetėlių, nes kitaip sunkiai pavyks vaiką padaryti švarų.

  • Su savimi visada neškitės kelis žaisliukus, kurie pralinksmins vaikelį, jeigu jis bus prastos nuotaikos. Dažniausiai išeinant iš namų, vaikutis su savimi pasiima kokį nors daiktą, tačiau ilgainiui jis atsibosta ir vaikas pradeda verkti. Įsidėkite ką nors neįprasto ir tai kas gali ištikro sudominti kūdikį. Tegul tai nebūna paprasčiausi minkšti žaislai. Juos jis mato bene kasdien ir tai jam nesukels jokių papildomų emocijų.
  • Visada su savimi turėkite ką nors pavalgyti, kas puikiai tiktų jūsų mažyliui. Žinoma, jei vaiką maitinate pati, tuomet ir maistas keliauja visur, kad ir kur eitumėte, tačiau jei jis jau valgo mišinėlius, turėkite su savimi. Na, ar bent jau kokį nesaldų sausainuką, kurį jis galėtų čiulpti kaip saldainį.

 

Šiuolaikiniai vežimėliai kuriami labai patvarūs ir tuo mačiu gana maži, tad net ir labai silpna moteris sugeba prisikrovusi kalną daiktų jį stumti. Patogiausia, jog tokie modernūs vežimėliai dažniausiai turi savo laikykles į kurias galima įdėti limonado buteliuką, žaisliukų laikymo vietas ir panašiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.