Ką pasirinkti – buhalterį ar buhalterinių paslaugų įmonę?

Buhalterijos sritis yra be galo svarbi kiekvienos įmonės veikloje. Tai atsakingas darbas, kurį gali atlikti tik savo srities profesionalas. Žinoma, visos firmos bei jų vykdomos veiklos yra gan skirtingos, tad natūralu, jog šios srities specialistui taikomi reikalavimai taip pat skiriasi. Tik pagalvokite – milijoninės korporacijos bei mažo šeimos verslo operacijos skiriasi, tad ir teikiamų paslaugų lygis nėra vienodas. Kalbėdami apie šią sritį dažnai girdime dilemas, kurių nepavyksta taip lengvai išspręsti. Greičiausiai girdėjote, jog pastaruoju metu daugelis įmonių buhalterines paslaugas užsakinėja iš firmų, dirbančių, šioje srityje. Anksčiau tai nebuvo toks įprastas pasirinkimas. Visos įmonės samdydavo buhalterius, taip kurdavo darbo vietas ir kas dieną galėdavo matyti darbus, kurie yra padaromi. Visgi, buhalterija nėra viena iš tų sričių, kuriai galėtumėte kelti papildomus reikalavimus ar tiesiog tikrinti atliekamą darbą. Taigi, darbo vietos kūrimas nėra toks teigiamas dalykas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei turite savo įmonę ir svarstote, kuris pasirinkimas būtų priimtinesnis būtent jūsų situacijoje, mes pateiksime kelis argumentus, kurie padės susidaryti tam tikrą nuomonę ir apsispręsti.

Pradėkime aptarinėti įmones, kurios užsiima buhalterine apskaita. Vienas iš privalumų, kurį jos gali pasiūlyti – mažesnės įmonės sąnaudos, kurių išvengiate nekurdami papildomos darbo vietos. Nors tai ir skamba kaip nedidelės išlaidos, įvertinus visus kaštus susidarytumėte visiškai kitokią nuomonę. Tai ne tik vieta jūsų firmos patalpose, tačiau taip pat ir baldai, kompiuterinė įranga, reikalingos programos ir panašūs aspektai. Visa tai sudaro nemažas sumas, kurių galite ir išvengti. Kitas svarbus aspektas, kuriuo išsiskiria įmonės, dirbančios su buhalterine apskaita – įvairių šios srities profesionalų paslaugos. Tai ne vieno žmogaus nuomonė, o kvalifikuotų specialistų komanda, kuri yra pasiruošusi padėti jums ir jūsų įmonei bet kokioje situacijoje. Augant įmonės veiklai, operacijos bei jų mastams, natūraliai auga ir įkainiai, na o tai patogu tiek mažoms, tiek didesnėms įmonėms. Tai jums suteiks galimybę konsultuotis įvairiais klausimais ir visada gauti tik pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Augant jūsų įmonės statusui bei kompetencijai, paslaugos neprastės ir galės pasiūlyti tokį paslaugų paketą, kuris bus jums priimtinas.

Kalbant apie asmens samdymą, viskas veikia šiek tiek kitaip. Jūs sutariate atlyginimą su tam tikru žmogumi, na o už tai jis visą darbo dieną praleidžia jūsų biure. Jei jį turite ir jūsų tikslas intensyviai komunikuoti su darbuotoju – tai tikrai geras pasirinkimas, tačiau gerai pagalvokite, ar tai reikalinga. Šioje vietoje reikėtų įvertinti ne tik darbo vietos kūrimo kaštus, bet ir faktą, jog jus domina kompetenciją, na o ją gauti už minimalų atlygį yra praktiškai neįmanoma. Jei jūsų firma neatlieka didelio kiekio operacijų, natūralu, jog ir buhalteris jūsų biure neturės ką veikti visą dieną. Taigi, įvertinkite tai, kas jums svarbiau ir priimti teisingą sprendimą bus daug paprasčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.