Greitos paskolos – pirmosios investicijos verslui pradėti

Verslo pradžia nebūtinai yra UAB sukūrimas, kuris užtrunka ir laiko, ir reikalauja daug finansinių išteklių. Individualioji veikla – taip pat verslo forma, todėl pradėti galima nuo savęs. Kartais idėja būna tokia gera, bet trūksta vos 1000 litų, kad viskas prasidėtų…

Greitosios paskolos čia galėtų būti tikras išsigelbėjimas.

Jei trūksta verslo pradžiai, aiškiai reiktų numatyti, per kiek laiko užsidirbtumėte pasiskolintą sumą + visus mokesčius, kuriuos reikės mokėti kas mėnesį, o ne po pusės metų. Tai iš dalies atgraso nerimtus verslininkus, kurie nelabai skaičiuoja savo pinigus pradėdami verslą. Gal ir gerai, nes ši investicija turi būti aiškiai paskaičiuota. Pavyzdžiui, gal verslo pradžiai reikia tik 700 Litų, bet pasiskolinti reiktų kiek daugiau, kad būtų iš ko susimokėti pirmojo mėnesio mokesčius.

1000-2000 litų greitoji paskola nėra retenybė, todėl ją dalina kone kiekviena greitųjų kreditų bendrovė. Pasižiūrėjome į vieną iš rinkos lyderių – Credit24.lt. Ten galima paimti 1000 litų paskolą 6 mėnesiams gana paprastai. Mėnesinė įmoka tokiu terminu būtų 226 Lt. Taigi per 6 mėnesius tektų sumokėti 1356 Lt. Jei imtumėte tokią pat sumą 12 mėnesių terminui, kas mėnesį tektų sumokėti po 120 litų (galutinai – 1440 Lt). Akivaizdu, kad imti ilgesniam terminui labiau apsimoka, juo labiau, kad sunkūs versle dažniausiai būna pirmieji 6 mėnesiai. Matome iš karto, kad greitosios paskolos gali padėti pradėti verslą, bet ne jį vystyti. Tai jau specialių paskolų verslui sritis, kur reikalingi verslo planai, laidavimai, savo turto užstatai ir t.t. Paprasčiau yra užsidirbti tuos pinigus dirbant individualiai, nei iš karto kuriant įmonę. Beje, taip dirbti daug paprasčiau, nes galima išlaikyti ir samdomą darbą ir pradėti dirbti sau. Aišku, tai reikalauja gerų laiko planavimo įgūdžių, bet laikas ir noras tobulėti išmoko visko.

Greitos paskolos verslui pradėti suteikiamos fiziniams asmenims. Juridiniams asmenims galioja kiek kitokia tvarka, tad čia reiktų pasidomėti daugiau detalių.

Pirmoji investicija yra labai svarbi. Ji padeda pralaužti ledus. Labai daug gerų idėjų liko neįgyvendintos pritrūkus kelių šimtų litų. Tai nėra dideli pinigai, todėl sunkia našta užsikrauti nereikia. Pasvarstykite, ar greitai uždirbsite savo pirmuosius pinigus ir drąsiai imkite kreditus savo verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.