Dušų tipai

Yra daugybė dušų modelių, jei norite naujo dušo savo vonios kambaryje ir yra vietos, galite statyti atskirą dušo kabiną. Arba įrenkite dusą virš vonios. Nuo vandentiekio tipo priklauso, kokio tipo dušą galėsite įsirengti.

Dušo baldų parinkimas

Jei jūsų vonios kambarys erdvus, galbūt jame jau yra įrengtas dušo padėklas ir kabina. Galite pirkti naują tarpusavyje derančią įrangą, bet galite įsigyti kabiną, padėklą ir dušo sieneles atskirai. Populiariausia padėklų, sienelių ir kabinos karkasų spalva yra balta.

Dušo kabina

Gaminamos įvairių dydžių ir formų, kad tiktų dušo padėklams. Dušo kabinos struktūra paprastai priklauso nuo to, iš kelių pusių ją dengs plytelėmis išldotos vonios sienos. Naudokite ce­mento plokštes sienoms, kurios bus išklotos plytelėmis dušo kabinos viduje. Kai kurie gamintojai siūlo neišardomas kabinas su dušu. Arba galite pasistatyti įeinamąjį dušą.

Dušo padėklas

Būna akrilinių, plastikinių ir kera­minių dušo padėklų. Tvirto plastiko ir keraminius reikia statyti ant kal­kių ir cemento skiedinio pagrindo. Turėsite nuimti dalį grindų, kad įtaisytumėte sifoną po tvirtu padėk­lu. Jei tai neįmanoma, tada įtaisyki­te padėklą ant cokolio arba rinkitės akrilo padėldą. Akrilo padėklai pa-ptastai turi reguliuojamas kojas ir šonines plokštes kaip vonios. Jie yra aukščiau virš grindų nei tvirti padėklai, vadinasi, prijungti nuotekų sistemą yra lengviau, tad nuimti grindų papras­tai netenka. Kaip statyti abiejų tipų padėklus. Jų yra įvairių formų — įsitikinkite, kad tas, kurį perkate, atitinka jūsų pasirink­tos kabinos modelį.

Dušo sienelės ir užuolaidos

Kai dušas įtaisytas viršuje, aplink vonios kraštą statomos sienelės. Kai kurios yra vientisos, tvirtinamos lakštais, kitos sudarytos iš sulanks­tomų dalių. Kaip pritvirtinti dušo sienelę. Taip pat galite pa­kabinti dušo užuolaidą. Jų būna tiesių ar klostytų, tinkančių bet kuriam vonios ar dušo tipui, taip pat įvairių stilių, kad tiktų bet ku­riam vonios kambariui.

Dušo statymo taisyklės

Jei dušo galvutė siekia žemiau dušo padėklo ar vonios krašto, turite jmontuoti dvigubą kliūtj, kad nuotekų vanduo nepatektų j jūsų vandens tiekimo sistema. To­kie vožtuvai parduodami atskirai kaip „dušo kliūties” vožtuvai arba dažniausiai toks vožtuvas integruojamas j patį dušą. Atidžiai perskaitykite modelio aprašymą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.