Automobiliai “vaiduokliai” kiemuose – kaip su jais kovoti

Jei gyvenate daugiabutyje, greičiausiai susiduriate su automobilio parkavimo problema. Regis, šiomis dienomis kiekvienas butas turi bent kelis automobilius, na o juos visus sutalpinti viename kieme darosi tiesiog nebeįmanoma. Tiesa, ne visi automobiliai, kuriuos matote aikštelėse yra naudojami. Kaip tai sužinoti? Žiemos sniegas yra puikiausias indikatorius, kuris neleidžia nieko nuslėpti. Vos tik pasninga, visi naudojami automobiliai yra valomi, nukasami ir naudojami, tuo tarpu kiti taip ir kiurkso aikštelėje nepaliesti. Žinoma, jei tai kelios dienos – tai savaime suprantamas atvejis, tačiau labai dažnai scenarijus apsisuka kita linkme. Kaimynai mato ir pastebi, jog automobiliai yra visiškai apleisti ir nenaudojami, na o tai kelia nepasitenkinimą. Automobilio pardavimas yra prieinamas kiekvienam, tad kam jiems reikalinga nenaudojama transporto priemonė? Greičiausiai ir jūs savęs to klausiate, tačiau taip jau yra. Žmonės, neturintys garažų ar kitos vietos, kur galėtų laikyti seną automobilį, jį laiko tiesiog namo kieme, na o dėl šios priežasties vietų skaičius kieme tampa dar mažesnis. Nemanykite, jog viename kieme tokių automobilių daug nerasi. Esama atvejų kai kiemuose stovi net trys nenaudojamos transporto priemonės, na o jų vietos galėtų būti puikiai panaudotos.

Analizuoti, kodėl žmonės taip elgiasi, galima daug ir iki soties, tačiau tokios analizės jums nepadės priimti tam tikrus sprendimus ar pasiekti pokyčius. Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – imtis iniciatyvos. Greičiausiai pažįstate tą kaimyną, kuris laiko savo seną automobilį kiemą. Jei ne – visada galite sužinoti. Tokiu atveju nueikite pas jį ir ištaikę tinkamą progą paklauskite, kodėl jis jį laiko kieme. Automobiliu supirkimas šiuo atveju būtų tinkamiausias apsirinkimas, kuris netgi atneštų finansinės naudos, tad kodėl gi juo nepasinaudojus? Galbūt tam įtakos turi sentimentai ar noras viską kaupti, nesvarbu. Esmė išlieka ta pati – taip gyventi negalima ir reikia atsižvelgti į kaimynus, kurie dalijasi tuo pačiu kiemu. Pasiūlykite savo kaimynui supirktuvių paslaugas, galbūt net pagalbą ieškant geriausio sprendimo ar pasirinkimo. Padėkite jam suprasti, jog taip bus visiems geriau, na o visa tai jums padės gyventi patogiau ir išvengti nenorimų konfliktų.

Žinoma, jei jūsų kaimynas nėra geranoriškas ar nusiteikęs pokyčiams, jums gali tekti imtis ir griežtesnių veiksmų.  Dažniausiai nenaudojami automobiliai neturi ir techninės apžiūros, na o tokias transporto priemones greitai išregistruoja. Kreipkitės į atitinkamas institucijas ir jos nurodys, kokius žingsnius turite atlikti tam, jog būtų pasiekti norimi rezultatai. Vien automobilio numeris jiems padės susisiekti su savininku ir įspėti jį galimų sankcijų, na o su tokiomis tarnybomis niekas konfliktuoti nenori. Taigi, tokie pasiūlymai ir galimybės, na o dabar laikas jums imtis veiksmų ir prisidėti prie patogesnio ir geresnio gyvenimo bendruomenėje, kuriai priklausote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.